Вы тут:   Главная Контакты

Контакт
Адрес:
г. Одесса, ул. Лейтенанта Шмидта 8, кв. 4
65012
Украина

Телефон: +(380) 48 73-73-008
Номер мобильного телефона: +(380) 93 379-24-55
http://www.arkada.net.ua

Информация: Если Вы хотите заказать соответствующую услуги, либо получить консультацию, заполните форму приведенную ниже, либо отправьте нам письмо на адрес: info@arkada.net.ua. Наш специалист обязательно свяжется с Вам не позднее следующего рабочего дня.

 

*

Пожалуйста используйте для ответа только цифры!


Newsflash

Якщо об’єкт нерухомості не є об’єктом оподаткування то декларація з податку на нерухоме майно не подається

Консультация от постоянного партнера ТМ "АРКАДА-ГРАНД" ГФС Киевского района г.Одессы

www.arkada.od.ua

 

Якщо об’єкт нерухомості не є об’єктом оподаткування то

декларація з податку на нерухоме майно не подається

Відповідно до п.п. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою – платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка (п.п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 ПКУ).

Перелік нерухомого майна яке не є об’єктом оподаткування   визначено  п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ.

Тобто, якщо суб’єкт господарювання є власником житлової та/або нежитлової нерухомості та має документальне підтвердження віднесення даного об’єкта до категорій, визначених п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ, то такий суб’єкт господарювання звільняється від обов’язку подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Основной сайт ТМ "Аркада-Гранд" - www.arkada.od.ua.

Следите за новостями и публикациями, подписавшись на:
РАССЫЛКУ ДЛЯ БУХГАЛТЕРА или
РАССЫЛКУ ДЛЯ ВЛАДЕЛЬЦА и РУКОВОДИТЕЛЯ БИЗНЕСА